Op zoek naar een vereniging in Zwalm?

Socio-culturele verenigingen:

- Artistjee: http://www.chrismasson.exto.nl/

- Boekelse Spelen: 055 45 75 28

- Boomkring vzw: https://deboomkring.wordpress.com/

- Buurtcomité 2000: 054 60 06 27

- CreaMuse: http://www.creamuse.be/

- Creatief atelier: 055 49 87 62

- Cultuurraad Zwalm: 055 49 73 04

- Curieus: http://zwalmsecurieuzeneuzen.blogspot.be/

- Davidsfonds: http://www.davidsfonds.be/activity/division/info.phtml?id=135

- Femma Nederzwalm: http://www.femma.be/nl/groep/nederzwalm

- Gezinsbond: https://www.facebook.com/gezinsbondzwalmhorebeke?fref=ts

- Heemkundige Kring De Zwalm: http://www.heemkundekringzwalm.be/

- KVLV Beerlegem: http://www.kvlv.be/

- KVLV Munkzwalm: http://users.telenet.be/KVLV-Munkzwalm/

- KVLV Sint-Denijs-Boekel: http://www.kvlv.be/

- KVLV Sint-Maria-Latem: http://www.kvlv.be/

- Landelijke Gilden Beerlegem: https://landelijkegildenbpnm.wordpress.com/

- Nationale Strijdersbond: http://www.nsb-fnc.be/index.php

- OKRA Munkzwalm: http://www.okra.be/page?page=infomiddenvlaanderen2012

- OKRA Sint-Blasius-Boekel: http://www.okra.be/page?page=infomiddenvlaanderen2012

- Parallel vzw: http://www.parallelvzw.be/

- Pasar Zwalm: http://www.pasar.be/Zwalm

- SBB: 0485 85 26 17

- Toneelgezelschap Die Munckghesellen: http://www.diemunckghesellen.be/

- Verbroederingscomité Zwalm-Schwalmstadt: 055 49 92 01

- Vriendenkring Huize Roborst: http://huizeroborst.be/home/vrijwilligerswerk.html

- Ysebaert Eventteam: 0479 54 60 61

- Ziekenzorg Zwalm: http://www.ziekenzorg.be/cmz/nl/100/index.jsp

- Zwalmfanfare FV: http://www.zwalmfanfare.be/

- Zwalmvrienden: 09 266 36 21


Jeugd:

- Chiro Zwalm: http://www.chirozwalm.be/

- Fos De Feniks: http://defeniks.com/

- Vriendenkring Munkzwalm: http://skmunkzwalm.be/

- Speelpleinwerking Zwalm: http://speelpleinwerkingzwalm.weebly.com/


Milieu: 

- Boerenbond Zwalm: https://www.boerenbond.be/

- Groene Kring Zwalm: http://www.groenekring.be/

- WBE Vlaamse Ardennen: http://www.wbe.be/vlaamseardennen/wbe/

- Milieufront Omer Wattez: http://www.milieufrontomerwattez.be/

- Natuurpunt: http://natuurpunt.be/


Senioren:

- Gepensioneerdenbond Roborst: 055 49 81 33

- OKRA Sport 55+: http://www.okra.be/

- VZ Seniorenbond: 055 49 75 45

 

Sport:

- Badmintonclub Zwalm: http://www.badmintonclubzwalm.be/

- Kreadance Diva: http://kreadancediva.be/

- Dartsclub The Pilchards: http://nicoadpuzy.wixsite.com/thepilchardsdarts

- De Patrijzen: 0494 13 17 10 

- VLPV vzw Hondensport: http://www.hexental.be/nl/VLPV

- Joggingclub Run For Fun: http://www.runforfunzwalm.be/

- Joggingclub Zwalm: http://www.jczwalm.be/

- Judoclub Zwalm: http://judoclubzwalm.be/

- T' Dansklieksken: http://www.danskliekske.be/web/kalender/

- Kern Zwalm-Brakel: http://www.kernzwalm-brakel.be/

- MVC De Spetsers: http://www.kernzwalm-brakel.be/clubs/

- MVC De Valk: https://www.facebook.com/MVCDeValk/

- MVC Snookerboys: http://www.kernzwalm-brakel.be/clubs/

- MVC Tradecom: http://www.mvctradecomzwalm.be/

- MVC Ysebaert: http://www.kernzwalm-brakel.be/clubs/

- De Stokkenstappers: http://www.stokkenstappers.be/index.htm

- Prismas Snooker: https://www.facebook.com/SnookerPrismas/

- SK Munkzwalm: http://skmunkzwalm.be/

- Wik Boekel: http://www.wikboekel.be/

- VC Zwalm: http://www.vczwalm.be/

- 55 Plus Wandelingen: 055 49 83 37

- Op Stap Zwalm: http://opstapzwalm.be/

- WC De Zwalmrenners: 055 49 91 89

- Langzaam maar zeker: 0478 65 42 85

- Molenbikers: http://www.molenbikers.be/nl/homepage

- WSC Zwalm Sportief: http://www.zwalmsportief.be/

- WTC De Zwalmse Wielervrienden: http://pantanim.wixsite.com/dzw2013

- WTC De Zwalmstoempers: 055 49 91 57 

 


            Meldingen   Sitemap   Contact    

© 2017 Gemeente Zwalm | Alle rechten voorbehouden. | Powered by The eForum Factory